DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
GRAM ALTIN 2.438,65 % -0,91
ÇEYREK A. 3.987,20 % -0,91
BITCOIN 2.148.936 -4.588
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°

Balkan Türkleri başkan yardımcısı Erdem’i ziyaret etti

Son Güncelleme :

06 Temmuz 2018 - 9:54

Babaeski Balkan Türkleri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine yeni atanan Fatih Erdem’i makamında ziyaret etti.

Babaeski Balkan Türkleri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mümin Gençoğlu, 2.Başkan Ertan Özlü, Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Çelik, Yalçın Yılmaz ve Ferhat Uzun, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine yeni atanan Fatih Erdem’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ileterek, başarılar diledi.

Babaeski Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erdem, makamında yaptığı açıklamada gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öncelikle bu ziyaretten dolayı, Balkan Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Mümin Gençoğlu’na ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ediyorum. İlçemizde bu tür Sivil Toplum Örgütlerinin sayısının artması bizler için son derece önemli, çünkü Sivil Toplum Örgütlerinin sayısının artması demek, farklı görüşlerin, farklı fikirlerin bir araya gelmesi bizlere her konuda fikir beyan etmesi demek. Yıllardan beri zaten hep birlikteyiz. Ben bir Babaeski kardeşiniz, evladınız olarak, Sayın Belediye Başkanımız ile birlikte her zaman sizlerin yanınızdayız ve destek olmaya devam edeceğiz. Ben iki ay önce Özel Kalem görevindeydim, bugün ise buradayım ama makamlar gelip geçicidir. Önemli olan o makamlara layık olabilmek, vatandaşın taleplerine cevap verebilmek, sorunlarını çözebilmek ve onları buradan mutlu ve huzurlu bir şekilde gönderebilmektir. Çünkü bu koltukların asıl sahibi vatandaştır, halktır, sizlersiniz” dedi.

Balkan Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Mümin Gençoğlu da yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Evet, biz de bugün Balkan Türkleri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine yeni atanan Fatih Erdem kardeşimizi makamında ziyaret ederek, kendisine hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Biz kendisini Özel Kalem Müdürü olarak görev yaptığında oradan da tanıyoruz, kendisinden çok memnunuz, onun için burada ki çalışmalarında kendisine üstün başarılar diliyoruz.”  dedi.

Habertrak/Metin Karakuş