DOLAR 32,5768 % 0.09
EURO 34,9532 % 0.31
GRAM ALTIN 2.425,34 % 0,09
ÇEYREK A. 3.965,43 % 0,09
BITCOIN 64.322,34 -3.071
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°

Başkan Sarıkurt çalışmaları inceledi

Son Güncelleme :

05 Temmuz 2018 - 12:24

Çorlu’da TESKİ ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları CHP Çorlu İlçe Başkanı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı ve TESKİ Genel Müdür Yardımcısı ile birlikte yerinde inceleyen Başkan Sarıkurt, yetkililerden bilgiler aldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Pakdil, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Feyzi Ünal, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü görevlileri ile birlikte Çorlu’da TESKİ ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve aksaklıkların giderilmesi yönünde alınacak tedbirler konusunda yetkililere yönlendirmelerde bulundu. Gördüğü aksaklıkları Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Pakdil ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Feyzi Ünal’a yerinde göstererek aktaran Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, sorumluluk alanlarının dışında olmasına rağmen sorunların bir an önce köklü bir şekilde çözülebilmesi için Çorlu Belediyesi olarak gereken her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Başkan Sarıkurt Çorlu halkının hizmet alması noktasında ne gerekiyorsa yapılacağını belirterek; “Biz Çorlu Belediyesi olarak üzerimize düşen her şeyi layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İstiyoruz ki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ve TESKİ de bizimle birlikte aynı zaman diliminde hareket etsin ve sorunları hızla çözelim.

Bizler iş birliği içerisinde birlikte hareket edersek vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin önüne geçmiş ve yaşanması muhtemel aksaklıklarında hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlamış oluruz. Bu kapsamda çalışmaları hızlı ve işbirliği içinde sürdürmemiz gerekiyor.

Tekirdağ’ın fiziki yapısını da göz önünde bulundurursak gerektiği zaman Çorlu Belediyesi olarak sorunların bir an önce çözülebilmesi için her zaman hazır durumdayız. Yeter ki vatandaşlarımız sorun yaşamasın. Birlik ve beraberlik içinde çalıştığımız sürece de bu konuda her türlü problem hızla çözüme kavuşmuş olacaktır.” dedi.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Pakdil, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Feyzi Ünal Cemaliye Mahallesi Egem Sokak, Efe Sokak, Efe Aralığı Sokak, Ümit Sokak, Şube Aralığı Sokak, Şehit Arif Çekiççioğlu Sokak, Metiner 2. Sokak, Esen 1 ve Esen 2. Sokak, Şehsinan Mahallesi Ziyabey Caddesi, Cemal Gürsel Bulvarı, Alipaşa Mahallesi İsmet Paşa Bulvarı, Çetin Emeç Bulvarı, Zafer Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı, Reşadiye Mahallesi Şehit Ahmet Çelenkoğlu Sokak, Şinasi Kurşun Caddesi 5. Sokak, Yenievler 3 ve 4. Sokaklarda yapımı devam eden ve tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyerek tespit edilen aksaklıkların çözümü konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Habertrak/Aytaç Doğaner