DOLAR 32,5204 % 0.03
EURO 34,6603 % -0.13
GRAM ALTIN 2.435,16 % -2,58
ÇEYREK A. 3.981,49 % -2,58
BITCOIN 66.384,00 2.543
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°

Başkan Uyan: “Eğitim vazgeçilmezimiz”

Son Güncelleme :

13 Temmuz 2018 - 11:46

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, geleceğin teminatı çocukların geleceğe iyi hazırlanmaları amacıyla eğitim alanındaki desteğini sürdürüyor. Namık Kemal Üniversitesi ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin ortaklaşa yaptığı Namık Kemal Üniversitesi Marmara Belediyesi Yüksek Meslek Okulu tamamlandı. Tamamlanan binanın giriş ve yan yolları Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri ekiplerince sathi kaplama asfalt ile kaplanarak kullanıma açıldı.

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM UYAN EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Tamamlanan Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu’nun giriş ve çevre yollarının sathi kaplama asfalt yapımı işlemlerinin tamamlandığını kaydeden Başkan Uyan, “İlçemizdeki eğitim yatırımlarına Milli Eğitim Bakanlığına sağladığımız arsa tahsisleri ile de ortaya koyduk. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekiplerimiz bugünkü çalışmalarına Namık Kemal Üniversitesi Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu yeni hizmet binası alanında devam etti. Namık Kemal Üniversitesi ile Belediyemizin ortaklaşa yaptığı Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu yeni binası tamamlanarak Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından giriş ve çevre yollarının yapımını ve sathi kaplama asfalt yapımı işlemleri bitti.” dedi.

Eğitime her zaman önem veren Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın desteğiyle yapımı tamamlanan Namık Kemal Üniversitesi Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu yeni binası, giriş yolu ve çevresi sathi kaplama asfalt ile kaplandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin de yapımına destek verdiği NKÜ Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu’nun önümüzdeki dönemde yeni binasına taşınması planlanıyor.

Habertrak/Aytaç Doğaner