DOLAR 32,2220 % 0.12
EURO 35,0410 % 0.07
GRAM ALTIN 2.501,56 % -0,35
ÇEYREK A. 4.090,05 % -0,35
BITCOIN 70.968,40 5.741
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 17°

“Cehalet” sahnede

Son Güncelleme :

03 Mart 2018 - 13:10

Ülkü Ocakları Kapaklı İlçe Başkanlığı Madde Bağımlılığı kapsamında “Cehalet” adlı tiyatro gösterimi sundu.

Kapaklı Anadolu Lisesinde gerçekleşen tiyatro gösterimine Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Kapaklı Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Türk , Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hakkı Açıkgöz Bey ve Yönetimi , Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkan Vekili Çağlar Bütün ve yönetimini , Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı İsmail Türker, Belediye Meclis Üyesi Akın Yılmaz, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları ,  yönetim ve teşkilatları , Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri tarafından yoğun katılım gördü.

“YENİ CEHPEMİZİN ADI; UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE SAVAŞTIR!”

Başkan Boy, “Gençlik milletin istikbalidir ve geleceğidir. İstikbalimiz olan Türk Gençliği uyuşturucu çeteleri ve bunlarla ilişkili odakların kirli oyunlarına karşı karşıyadır. Ne yazık ki bu kirli oyunlar günlük hayatımızda ve sosyal çevremizde, kendini hissettirmektedir. Uyuşturucu madde kullanımına yönelecek, özendirici birtakım hareketlere maruz kalacak kitlelerin; faaliyetlerimiz ile uyuşturucunun nelere mal olduğunu fark etmelerini sağlıyor; uyuşturucunun beraberinde getireceği kişisel ve toplumsal problemlerin önüne nasıl geçileceğini bir nebze olsa da anlatmaya çalışıyoruz.” dedi.

TÜRKEŞ’İN SÖZLERİYLE SON VERDİ

Başkan Boy konuşmasına Türk Siyasetine yön vermiş Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in sözleriyle son verdi , “ Ben Türk Milletini, sokaklarda fiyatına satılan demokrasiye , rüşvet ve hile çiğnenen,çiğnetilen hukuk düzenine , ahlaktan mahrum bir hürriyete,tefeciliğe , karaborsaya yer veren bir iktisadi yapıya çağırmıyorum. Türklük şuur ve gururuna, İslam ahlak ve faziletine, yoksullukla savaşa, adalette yarışa, birliğe, kardeşliğe, kısacası hak yolu, hakikat yolu, Allah yoluna çağırıyorum. ’’ dedi.

Habertrak/Özlem İnan