DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
GRAM ALTIN 2.418,47 % 0,36
ÇEYREK A. 3.954,19 % 0,36
BITCOIN 68.740,00 -0.665
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 19°

İlçe Başkanlığı’nda kan bağış kampanyası

Son Güncelleme :

03 Mart 2018 - 12:42

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlık binasında Kızılay ile ortak Kan Bağışı kampanyası için çağrıda bulundu.

Basın açıklamasında bulunan CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Ediz Ün:  “Hepimizin bildiği gibi kan, üretilemeyen yegane değerdir. Kızılay bu anlamda ülkemizdeki kan ihtiyacı ile alakalı her daim hazır bir şekilde görev yapmaktadır.  Halkımızın kan ihtiyacını karşılamaktadır. Bu sebeole Kızılay hepimiz için ortak değerdir ve tüm halkımız Kızılay’ın kampanyalarına katılmalıdır. Ülkemiz son günlerde zorlu bir süreçten geçmektedir. Afrin de terör örgütlerinin temizlenmesi adına yürütülen operasyonlarda Kahraman ordumuz, ülkemizin birlik beraberliği ve bölünmez bütünlüğü için operasyonlara katılmaktadır.  Bizlerde halk olarak her zaman Yüce Türk Halkının ve Kahraman Ordumuzun ve tüm güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzu göstermek zorundayız. Oluşabilecek kan ihtiyacı için Kızılay’ın her zaman yanında olmalıyız.” dedi.

“YARDIMSEVERLİK EDİRNE HALKININ KANINDA VAR”

Afrin Harekatı’na bu kampanya ile yardımcı olmayı hedeflediklerini belirten Ün: “Edirne halkının yardımseverliğinin kanından geldiğini bildiğimiz için CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığı olarak bu kan bağışı kampanyasını düzenledik. CHP olarak her zaman Halkımızın ve Güvenlik güçlerinin yanındayız.  Askerimiz, polisimiz Afrin’de ülkemizin birlik beraberliği ve bölünmez bütünlüğü için mücadele ederken bizlerde bu kampanya ile onlara yardımcı olmak istedik.”

Habertrak/Özlem İnan