DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Karacakılavuz halkının taleplerini dinledi

Son Güncelleme :

06 Haziran 2024 - 14:02

Karacakılavuz halkının taleplerini dinledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer, Karacakılavuz Mahallesi’ni ziyaret etti. Ziyarette mahalle muhtarı Hasan Demir, Başkan Yüceer’e mahalle halkının taleplerini iletti.

Çok sayıda mahalle sakininin katıldığı Karacakılavuz halk buluşmasında Karacakılavuz Mahallesi muhtarı Hasan Demir, mahalleye değer katacak taleplerini dile getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer ve beraberindeki daire başkanları ile birim müdürleri muhtarlık tarafından yapılan talepleri değerlendirdi.

MUHTARDAN MAHALLEYİ GELİŞTİRECEK PROJELER

Yerel seçimin hemen ardından gerçekleşen toplantıda Başkan Candan Yüceer ve mahalle muhtarı Hasan Demir’in enerjilerinin yüksek olduğu gözlendi. Mahalle muhtarının talepleri oldukça dikkat çekiciydi. Bunların arasında en önemlileri yaklaşık 500 dönüm arazi üzerinde doğal yaşam parkı kurulması, ticari imarlı alan oluşturulması, şehir merkezi ile mahalle arasında yeni yol açılarak daha kaliteli ve ekonomik ulaşımın sağlanması konusundaki talepleri olumlu karşılayan Başkan Candan Yüceer, mahallede bulunan geçici hayvan bakımevini ziyaret ettikten sonra mahalleden ayrıldı.  Habertrak/Salih Aydın