DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
GRAM ALTIN 2.457,99 % 2,80
ÇEYREK A. 4.018,81 % 2,80
BITCOIN 66.150,32 0.04
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

“Malkara’nın yol sorununu çözeceğiz”

Son Güncelleme :

30 Ocak 2024 - 11:55

“Malkara’nın yol sorununu çözeceğiz”

 

AK Parti’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Malkara ilçesinin en büyük sorunu olan yolların yapımını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde vakit kaybetmeden tamamlayacaklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Malkara ilçesini ziyaret etti. Başkan adayı Cüneyt Yüksel, projelerini ve ilçenin sorunlarına yönelik çözüm önerilerini paylaştı.

 

Malkara’nın en büyük sorunlarından birinin yol olduğunu dile getiren Başkan adayı Cüneyt Yüksel; “Malkara’nın kanayan yaraları var? En büyük sorunu yol!. Yollarımızın bir kısmı ilçe belediyesinin sorumluluğunda olan yerler. Bir kısmı özellikle köyler arasındaki bağlantı yolları büyükşehirin sorumluluk alanında. Maalesef ki köylerimiz yine köy kaldı mahalle olmadı. Köylerimize bu konuda yeterli destek verilmedi belediyeler tarafından inşallah biz bunu aşacağız, hiç merak etmeyin. Ben bunu kendi köyümde dahi yıllarca yaşadım. Köy bağlantı yollarının ne halde olduğunu hepimiz biliyoruz. Köy merkezlerinin de ne halde olduğunu biliyoruz. Ama Allah nasip ederse 01 Nisan’dan itibaren çok net sözünü verebilirim. Malkara’nın köyünden merkez mahallerine kadar tamamının yol sorununu ortadan kaldıracağız.” diye konuştu. Habertrak/Serhat Yeşilipek