DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
GRAM ALTIN 2.438,65 % -0,91
ÇEYREK A. 3.987,20 % -0,91
BITCOIN 2.201.404 -2.714
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°

Marmaraereğlisi’nde Süt Şenliği coşkusu

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2018 - 10:21

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin birlikte düzenlediği Süt Şenliği etkinliği, Marmaraereğlisi ilçe merkez sahilinde gerçekleştirildi.

Süt şenliğine katılan yaklaşık iki bin kişi gönüllerince eğlendi. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, süt şenliğinde çocuklarla ve aileleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Süt Şenliği etkinliğine katılan çocuklar yüz boyama, kukla gösterisi, yarışmalar, animatörler ve maskotlar ile eğlendiler. Etkinlikte çocuklarının çok eğlendiğini belirten aileler Başkan Uyan’a ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür ettiler.

Süt Şenliği etkinliğiyle ilçe sahilimizin canlandığını dile getiren Başkan Uyan, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte organize ettiğimiz süt şenliğinde sahilimiz canlandı. Etkinlikte çocuklar yüz boyama, kukla gösterisi, yarışmalar, animatörler, maskotlar ve birçok etkinlikle eğlendiler. Çocuklara ayrıca dondurma, süt, peynir, patlamış mısır, pamuk helva ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Bölgemizdeki süt ürünlerinin tanıtılması açısından güzel bir etkinlik oldu. Şenlik alanında dernekler ve esnaflarımız da stant açtılar. Etkinlik esnafımız için de yararlı oldu. Buy kapsamda ilçemizde böyle bir etkinliğin düzenlenmesini sağlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a ve etkinlikte görev alan tüm personele teşekkür ediyorum.” dedi.

Süt şenliğinde çocuklara dondurma, süt, peynir, patlamış mısır, pamuk helva ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Başkan Uyan etkinlik sonrası sahil alanında stant açan esnafı da ziyaret ederek bol kazançlar diledi.

Habertrak/Özlem İnan