DOLAR 32,8345 % 1.01
EURO 35,3594 % 1.02
GRAM ALTIN 2.470,57 % 1,56
ÇEYREK A. 4.039,38 % 1,56
BITCOIN 65.949,09 1.284
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Miniklerin Atatürk sevgisi zirve yaptı

Son Güncelleme :

27 Mayıs 2024 - 11:44

Miniklerin Atatürk sevgisi zirve yaptı

 

“ATAM İZİNDEYİZ, BİZ GELECEĞİZ” PANKARTI AÇTILAR

 

Etkin Atölye Anaokulu’nda, mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Minik öğrencilerin mezuniyet töreninde düzenlenen etkinlikte Mustafa Kemal Atatürk sevgisi doruğa çıktı.

Program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Açılış konuşmalarının ardından “Merhaba” şarkısı ve “Atatürk” şarkısı sonrasında ise “Arkadaş” şarkısı seslendirildi. Törende öğrencilerin açtığı; “Atam izindeyiz, biz geleceğiz” yazılı pankart dikkat çekti.

Açılış konuşmasında tüm öğretmenlere emeklerinden dolayı teşekkür eden okul öğretmeni Nurdan Kalelioğlu; “Çocuk milletin temelidir “ diyerek çocuğa verdiği önemi vurgulayan ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün görüşleri doğrultusunda özgürlükçü, yaratıcılığı destekleyen, oyunla hayatı öğrenmelerini sağlayan, eğitimi saygı ve sevgiyle vermeyi amaçlayan bir eğitim sistemini uygulamaktayız. Amacımız; olumlu ilişkiler geliştirirken temelleri sağlam, sevgi ve saygı dolu, bağımsız, mutlu ve başarılı birey olmalarını sağlamaktır. Başarımızın temelinde güven, saygı ve sevgi barındıran birlik ve beraberlik içinde oluşturduğumuz çalışma ortamı yatmaktadır. Tüm sevgi ve emekleri ile yapmış oldukları çalışmalar için sınıf öğretmenlerimiz Ece Selin Keskin’e, Seda Alkoç’a, yıl boyunca yaptıkları ve bu güzel törende hazırladıkları program için müzik öğretmenimiz Umut Sevil’e, dans öğretmenlerimiz Ceydanur Karabulut ve Egemen Sevil’e, etkin atölye öğretmenlerimize, hemşiremize, aşçılarımıza ve yardımcı personellerimize hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca her alanda çok emeği olan yol arkadaşım Cemile Batır’a da çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Çocuklara başarılar dileyen Nurdan Kalelioğlu; “Sevgili çocuklarımız; kulağınıza fısıldadığımız sevgi öykülerini anlatma sırası size geldi. Öykünüzün temasını barış, kardeşlik ve sevgi oluştursun. Temelleriniz sağlam, gönülleriniz sevgi dolu, size ilkokula uğurlarken mutlu, başarılı geçmesini umuyoruz. Sizler aydın düşünceleriniz ve çabalarınızla bizlerin umudusunuz.” diyerek sözlerini tamamladı.

MİNİK ÖĞRENCİLER DİPLOMALARINI ALDI

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Salonu’nda yapılan mezuniyete öğrenciler ve veliler katıldı. Mezun öğrencilerin gitar ve piyano performanslarının da yer aldığı mezuniyette öğrenciler coşku dolu anlar yaşadı. Şiirlerin okunması, müzikli gösteriler ve dans gösterileri sonrası öğrencilere diplomaları takdim edildi. Habertrak/Salih Aydın