DOLAR 32,5204 % 0.03
EURO 34,6603 % -0.13
GRAM ALTIN 2.435,16 % -2,58
ÇEYREK A. 3.981,49 % -2,58
BITCOIN 66.384,00 2.543
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°

Özcan; “Hizmet bizim işimiz”

Son Güncelleme :

28 Şubat 2024 - 12:59

Özcan; “Hizmet bizim işimiz”

 

 

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan, Süleymanpaşa Millet Bahçesi açılışında yaptığı konuşmada Tekirdağ’ın gerçek belediyecilikle tanışmaya kısa bir süresi kaldığını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ın katılımı ile Süleymanpaşa Millet Bahçesi ile Gençlik ve Spor Tesisleri açıldı.

Açılışta konuşan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan; “Tekirdağlı hemşehrilerimize ne yapsak azdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hizmet bizim işimiz, gerçek belediyecilik bizim işimiz. Sizler bizlerden desteğinizi çekmediğiniz müddetçe bu şehir için üreteceğiz, kafa yoracağız. Çok çalışıp ter dökeceğiz.”diye konuştu.

“MİLLET BAHÇEMİZ ÖNEMLİ BİR BOŞLUĞU DOLDURACAK”

Millet bahçesinin şehrin nefes alacağı bir cazibe merkezi haline geleceğini söyleyen milletvekili Mestan Özcan; Millet bahçesi, buz pateni, spor vadisi spor sahaları ve bin kişilik kız öğrenci yurdu toplu olarak açılıyor. Bu açılışlar sadece hemşehrilerimizin nefes alabileceği yeşil alanlar kazandırmakla kalmıyor. Aynı zamanda başta çocuklar, gençler, kadınlar, yaşlılar olmak üzere toplumun her kesiminin sosyal ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Şehir hayatından yorulan kıymetli hemşehrilerimizin ruhlarını dinlendirebileceği, evlatlarımızın sosyalleşebileceği bir yer olarak tasarlanan projemizde her yaş grubundan insanımız burada spor yaparak sağlıklı bir hayat sürme imkanı da sağlayacaklar. Millet bahçemiz bu özellikleriyle önemli bir boşluğu dolduracak. Cazibe merkezi haline gelecek. Yaşam merkezi olacağı gibi afetlerde de toplanma merkezi olarak hizmet verebilecek özelliklere sahip. Halka hizmet hakka hizmettir anlayışı ile çıktığımız bu yolda siz aziz Tekirdağlı hemşehrilerimize ne yapsak azdır.” şeklinde konuştu.

“GERÇEK BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ”

Milletvekili Mestan Özcan sözlerini şöyle tamamladı; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hizmet bizim işimiz, gerçek belediyecilik bizim işimiz. Sizler bizlerden desteğinizi çekmediğiniz müddetçe bu şehir için üreteceğiz, kafa yoracağız. Çok çalışıp ter dökeceğiz. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın. Seçimler sonrasında üretmeye, çalışmaya, Süleymanpaşa’mızın 5 yıl daha hizmetkarı olmaya talibiz. Tekirdağ’ımızın genelinin bu hizmetlere layık olduğunu düşünüyoruz. İnşallah bu şehirde eser üreten, insanı için yorulmadan çalışan gerçek belediyeciliğin gelmesine çok az kaldığını görüyoruz.” Protokol konuşmalarının ardından Süleymanpaşa Millet Bahçesi, kullanıma açıldı. Habertrak/Serhat Yeşilipek