DOLAR 32,5204 % 0.03
EURO 34,6603 % -0.13
GRAM ALTIN 2.435,16 % -2,58
ÇEYREK A. 3.981,49 % -2,58
BITCOIN 66.384,00 2.543
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°

Sorunları yerinde inceledi

Son Güncelleme :

27 Temmuz 2018 - 16:46

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan mahalle ziyaretlerine Nişancıpaşa Mahallesi ile devam etti. Vatandaşlarla sohbet eden Gürkan, sorunları da yerinde inceledi.

Nişancıpaşa Mahallesi’ne giden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Nişancıpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Deniz ile bir süre sohbet etti. Gürkan daha sonra mahalle muhtarı ile birlikte sokak sokak gezdi, sorunları yerinde inceledi. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Gürkan, mahalle halkıyla birlikte yaşanan sorunlara çözüm aradı.

Edirne’nin çok değerli bir kent olduğuna dikkat çeken Başkan Gürkan, göreve geldiği günden bu yana kenti ‘ortak akılla’ yönettiklerini söyledi.  Bu nedenle 24 mahalle muhtarıyla sürekli irtibat halinde kaldıklarını dile getiren Gürkan, “Bugün Nişancıpaşa Mahallesi’ndeyiz. Mahalle Muhtarımız İrfan Deniz ile birlikte mahallede yaşanan sorunları yerinde tespit ettik. Mahalle Halkı’yla sohbet ettik. Onların taleplerini dinledik. Edirne gerçekten de çok değerli bir kent. Göreve geldiğimiz günden bu yana Edirne’yi ortak akılla yönettik. Tüm kurum ve kuruluşlarla iletişim halinde kaldık. Muhtarlarımızla sürekli bir araya geldik. Hedefimiz daha güzel, daha yaşanabilir bir kenti hep birlikte yaratmak. Nişancıpaşa Mahallesi’nde yaşanan sorunları tespit ettik. Sorunları İvedilikle çözerek, mahalle halkının daha rahat bir ortamda yaşamasını sağlayacağız. Çünkü bu kent hepimizin” dedi.

Habertrak/Aytaç Doğaner