DOLAR 32,5768 % 0.09
EURO 34,9532 % 0.31
GRAM ALTIN 2.425,34 % 0,09
ÇEYREK A. 3.965,43 % 0,09
BITCOIN 64.322,34 -3.071
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 17°

Tekirdağspor’da hesap dönemi

Son Güncelleme :

28 Temmuz 2018 - 12:30

Tekirdağspor’da başkan ve yönetimin değişmesinden sonra muallakta kalan Otopark ve Çay bahçesi sorununa çözüm aranıyor. Tekirdağspor yönetimi, otopark ve çay bahçesinin, gelir ve giderlerine bakıldıktan sonra bu işletmeler hakkında, neler yapılabileceğini konuşacaklar.

TEKİRDAĞSPOR’A TAHSİS EDİLMİŞ İKİ OTOPARK

Tekirdağspor’a tahsis edilmiş iki tane otopark olduğunu ifade eden Tekirdağspor Kulübü Başkanı Osman Kurt, “Bunlardan alışveriş merkezinin arkasında bulunan otoparktan aylık gelir alıyoruz. Otoparkın İşletmecisi başka.

AYLIK 6 BİN LİRA GELİR

Tekirdağspor adına, oradan aylık 6 bin lira gelir temin ediyoruz. Otopark, yılbaşına kadar şuan ki işletmecisinde kalacak. Bir yıldır zaten orayı aynı işletmeci çalıştırıyor. Sahildeki, otopark gelirleri hakkında henüz bir bilgimiz yok. Tekirdağspor Kulübü Eski Başkanı Salih Canikli telefonda görüştüm. Onunla bir araya geleceğiz. Otopark konusu ve diğer konular ile alakalı bazı soracağımız detaylar var. Ondan sonra net bir bilgi verebilirim.” diye konuştu.

“ÇAY BAHÇESİ, DİREKT OLARAK TEKRDAĞSPOR’A BAĞLI”

Tekirdağspor’a festival ile birlikte sahilde çay bahçesini işletme hakkı tanındığını söyleyen Kurt,“Oradaki sorumlu arkadaşlar kulüp adına oradaki işletmeyi çalıştırıyor. Çay bahçesindeki, düzen hakkında da bilgimiz yok. Oradaki düzen hakkında da bilgi almaya çalışıyoruz. İşletmesi bir başkasında değil. Burası direkt olarak Tekirdağspor’a bağlı. Çay bahçesinde yetkili bir müdür var. O da orada malzemeleri temin ediyor. Çay bahçesinde, çalışacak elemanları buluyor. Şu an ondan da çay bahçesinin gelir gideri, işletmesi hakkında bilgi istedik. Pazar akşamı bize dökümleri getirecek. Bu konu hakkında da bilgileri inceledikten sonra bir karar vereceğiz.” dedi.

Habertrak/Aytaç Doğaner