DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

“Temiz çevre herkesin hakkı”

Son Güncelleme :

14 Temmuz 2018 - 13:21

Tekirdağ’ın turizminde önemli rol oynayan Kumbağ Sahili’nde, Asyaport Limanı çalışanları tarafından çevre duyarlılığına dikkat çekmek amacıyla plaj temizliği yapıldı. Gündal Plajı’ndan başlayan temizlik çalışması kıyı şeridi boyunca devam etti.

Çevre duyarlılığını arttırmak adına sosyal sorumluluk projesi ile bir araya gelen Asyaport çalışanları Kumbağ’da Gündal Plajı’nı temizledi.

Asyaport çalışanlarının katıldığı plaj temizliğinde, çalışanlar plajı boydan boya gezerek tatilcilerin kumsalda bıraktığı izmarit, poşet, şişe gibi çöpleri topladı.

Böyle bir etkinlikte yer aldıkları için büyük mutluluk duyduklarını belirten Asyaport çalışanları “Temiz bir çevre herkesin hakkı. Çevreyi kirleten vatandaşların bu bilinç ile hareket etmeleri gerekiyor.” dediler.

Tatilciler ise etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Temiz bir kumsal istedikleri için buraya gelen tatilcilerin, bilinçli olmaları ve kendi çöplerini toplamaları gerekiyor. Asyaport çalışanlarına çevre duyarlılığı etkinlikleri için teşekkür ediyoruz.” dediler.

Habertrak/Aytaç Doğaner