DOLAR 32,5768 % 0.09
EURO 34,9532 % 0.31
GRAM ALTIN 2.425,34 % 0,09
ÇEYREK A. 3.965,43 % 0,09
BITCOIN 64.322,34 -3.071
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°

Trakya’nın kalbi Marmaraereğlisi’nde attı

Son Güncelleme :

19 Temmuz 2018 - 10:21

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yine Marmaraereğlisi’nde

Marmaraereğlisi’ne hayranlığıyla bilinen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorlu Sarılar Mahallesi yakınlarında meydana gelen elim tren kazasına ilişkin Tekirdağ’da gerçekleştireceği programında ilk durak olarak yine Marmaraereğlisi’ni seçti. 

8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu Sarılar Mahallesi yakınlarında meydana gelen elim tren kazasına ilişkin Tekirdağ’da çeşitli ziyaret ve incelemeler gerçekleştirecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilk olarak Marmaraereğlisi’ni ziyaret etti.

BAŞKAN UYAN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NU AĞIRLADI

Marmaraereğlisi’ni ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ve partililer tarafından karşılanarak kendisine çiçek takdim edildi.

Daha sonra CHP Tekirdağ Milletvekilleri Faik Öztrak, İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Trakya Bölgesi İl ve İlçe Belediye Başkanları, CHP İl ve İlçe Başkanlarının katılımıyla akşam yemeği düzenlendi.

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NDAN BAŞKAN UYAN’A TEBRİK

Akşam yemeği sonrası Başkan Uyan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na ilçede tamamlanan projeleri aktardı. Başkan Uyan’ı başarılı projelerinden dolayı tebrik eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, misafirperverliğinden dolayı Başkanımız Uyan’a teşekkür etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, özellikle Marmaraereğlisi Belediyesi yeni hizmet binasını çok beğendiğini dile getirerek toplu açılış gerçekleştirmek üzere Başkan Uyan’ın davetine icabet edeceğini söyledi.

Marmaraereğlisi Belediyesi yeni hizmet binası ve tamamlanan projelerin toplu açılışı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.

Habertrak/Özlem İnan