DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
GRAM ALTIN 2.418,47 % 0,36
ÇEYREK A. 3.954,19 % 0,36
BITCOIN 68.740,00 -0.665
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 19°

Yepyeni formatı ile yayın hayatına devam ediyor

Son Güncelleme :

07 Mart 2018 - 12:14

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinin internet üzerinden yayın yapan radyosu Radyo Mutlu, yepyeni yüzü ve sürprizleri ile dinleyicilerinin karşısına çıktı. Bugüne kadar tek kanal üzerinden farklı müzik türlerinde yayın yapan Radyo Mutlu, 8 farklı kanaldan yayın yapmaya başladı.

Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Pop, Rock, Lounge, Caz ve Klasik Müziğin yanı sıra, Macar müziği üzerine yayın yapan sekiz ayrı radyo kanalı ile yayın hayatını sürdürecek olan Radyo Mutlu, yeni ara yüzü ve her zevke hitap eden kanalları ile dinleyicilerini müziğin büyülü dünyasına davet ediyor. Radyo Mutlu, ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler ve festivallerle ilgili yayınlarına, canlı performanslar ve özel röportajlara yer vermeyi de sürdürecek.

“ÖZELLİKLE MACAR MÜZİĞİ YAYINI YAPAN KANALIMIZI ÖNEMSİYORUM”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Radyo Mutlu, yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren kendi dinleyici kitlesini oluşturmuş bir yayın organımız oldu. Şimdiye kadar elimizde bulunan bütün içerik ve özel programlar tek bir radyo kanalından yayınlanıyordu. Artık sekiz farklı tematik kanaldan, her zevke ve kültüre hitap edebilecek yayınlar yapmaya başladık. Ben özellikle Macar müziği yayını yapılan kanalımızı önemsiyorum. Çünkü Tekirdağ, Prens Rakoczi’nin Tekirdağ’da geçirdiği yıllarla birlikte yüzlerce yıldır Türk-Macar dostluğunun ev sahipliğini yapıyor. Macar kültürünü müzik aracılığıyla daha yakından tanıtmak ve sevdirmek, Türk-Macar dostluğuna müzik üzerinden bir köprü daha kurmak gibi işlevleri var bu kanalın. Tüm Tekirdağlıları Radyo Mutlu’yu dinlemeye davet ediyorum.” diye konuştu. Habertrak/Özlem İnan