WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Hekimler Tekirdağ’da buluştu

Hekimler Tekirdağ’da buluştu
Bu haber 23 Ekim 2021 - 13:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) “Emek Bizim Söz Bizim” diyerek başlattığı yeni mücadele süreci kapsamındaki hekim buluşmaları devam etti. TTB Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Şebnem Korur Fincancı, Merkez Konseyi üyesi Dr. Çiğdem Arslan ve Tekirdağ Tabip Odası yöneticileri, Tekirdağ Şehir Hastanesi’ndeki hekimlerle bir araya geldi.

Buluşmanın ardından aile sağlığı merkezlerindeki sağlık çalışanları ziyaret edildi. Son olarak ise Tekirdağ Eczacı Odası’nda Tekirdağ Sağlık Platformu bileşenlerinin temsilcileri ile hekimlerin katıldığı bir toplantı düzenlendi.

TTB Merkez Konseyi üyeleri Dr. Kazım Doğan Eroğulları ve Dr. Onur Naci Karahancı ile Bursa Tabip Odası yöneticileri de Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi ve Gemlik Devlet Hastanesi’nde hekimlerle bir araya geldi. Daha sonra ise Yunuseli ve Şevki Ağırgiden aile sağlığı merkezlerindeki sağlık çalışanları ziyaret edildi.

TTB Merkez Konseyi üyeleri, ziyaretlerde iletilen talepleri 23 Kasım günü başlayacak Beyaz Yürüyüş ile Ankara’ya taşıyacak. Habertrak/Feyza Sevim

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER