WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

“Her zaman basının yanındayız”

“Her zaman basının yanındayız”
Bu haber 14 Ocak 2021 - 14:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Habertrak Gazetesi’ni ziyaret etti.

Çalışanların ve Habertrak Gazetesi İmtiyaz sahibi Cenap Kürümoğlu’nun Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan İl Başkanı Hasan Berk Çebi, basının kamuoyunun aydınlatılmasında önemli bir rol üstlendiğini söyledi.

“VEFAT EDEN GAZETECİLERİN İSİMLERİ YAŞADIKLARI SOKAKLARA VERİLMELİ”

İl Başkanı Çebi, basının her zaman yanında olduklarını dile getirerek; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ziyaretlerimize devam ediyoruz. Basın mensuplarımızın her zaman yanındayız. Onların daha rahat koşullarda, bağımsız ve öğür şekilde kamuoyunu aydınlatabilmeleri en önemli konu. Bunun yanı sıra yerelde şehrimize hizmet etmiş önemli basın mensuplarımız var. Vefat eden basın mensuplarımızın isimlerinin yaşadıkları sokaklara verilmesi ahde vefa örneği olacaktır. Fahir Taner, Aydın Oy, Cahit Çelebi, Naim Örü, Hayrettin Nalbantoğlu, Şerif Baysalan gibi vefat eden duayen gazetecilerimizin isimlerinin cadde ve sokaklara verilmesi için çalışma yürütmeliyiz. ”dedi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi. Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER