WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

“Her zaman basının yanındayız”

“Her zaman basının yanındayız”
Bu haber 12 Ocak 2021 - 11:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süleymanpaşa Belediyesi Halk ve İlişkiler Müdürü Salih Nurettin Çevik ve halkla ilişkiler memuru Sevcan Önbey, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Habertrak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cenap Kürümoğlu’na ziyarette bulundular.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in selamlarını ileten Salih Nurettin Çevik, Cenap Kürümoğlu ve çalışanların da Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın çalışanlarını unutmadı. Her zaman basın çalışanlarının yanında olan Yüksel, basın çalışanlarına tebrik kartı ve hediye göndererek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Tebrik kartında ise şu notlar kaydedildi: “Kamuoyunun haber alma hakkının korunması için zor şartlar altında doğru, tarafsız, gerçek ve etik habercilik görevini yerine getiren siz kıymetli basın emekçilerimizin Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, başarılı yayınlarınız devam etmesi temennisiyle sevgi ve sayılarımı sunuyorum.”

         

Başkan Yüksel’in notunun yer aldığı hediyeleri bizzat Süleymanpaşa Belediyesi Halk ve İlişkiler Müdürü Salih Nurettin Çevik ve halkla ilişkiler memuru Sevcan Önbey tarafından basın çalışanlarına verildi.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER