WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

İşte Ergene Velimeşespor’un yeni yönetimi

İşte Ergene Velimeşespor’un yeni yönetimi
Bu haber 26 Temmuz 2021 - 10:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2021 – 2022 futbol sezonunda TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi Ergene Velimeşespor’un olağanüstü genel kurulu gerçekleştirildi.

Ergene Belediyesi Naim Süleymanoğlu Spor Tesislerinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda mevcut yönetimin görev süresine ilişkin faaliyet raporu ile denetim raporu okunarak oy birliği ile ibra edildi.

Ardından yeni yönetimin belirlendiği genel kurula Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Velimeşespor’un önceki dönem ve yeni yöneticileri de katıldılar.

Üyelerin dilek ve temennilerini de açıkladığı genel kurulda yapılan seçimde Yönetim kurulu asil üyeler: Serkan Bezgin, Aydın Dinler, Recai Taşkın, Mülayim Bedir, Ahmet Pamukçu, Abdullah Yaman, Hülya İnci, Übeyit Aytaç, Yavuz Akpınar, Atakan Danış, Müjdat Uysalcan yer alırken yönetim kurulu yedek üyeleri Ali Rıza Denishan, Aydan Karacan, Nedret Zorlu,  İlker Varlı, Cevdet Büyükceylan, Cevat Şenkardeşler, Kenan Arslan, Ümit Orman, Nedret Kahraman, Cem Özel, Remzi Balkı’dan oluştu.

Denetleme kurulu asil üyeleri Mustafa Örnek, Özgün Çakır, Necdet Günay, denetleme kurulu yedek üyeleri ise Gürcan Tezcan, Hasan Girgin, Savaş Aygün olarak yer aldı.

Yeni yönetim önümüzdeki günlerde bir araya gelerek görev dağılımı yapacak ve yeni kulüp başkanı ile diğer yöneticilerin görevleri belli olacak. Haber Merkezi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER