WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

İşte Tekirdağ’ın haftalık vaka oranı

İşte Tekirdağ’ın haftalık vaka oranı
Bu haber 16 Şubat 2021 - 10:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Tekirdağ’ın 7 günlük koronavirüs vaka sayısını açıkladı. Buna göre Tekirdağ’da 7 günlük koronavirüs vaka oranı her 100 bin kişide 55,37 olarak açıklandı.

illerin 7 günlük vaka ortalamaları anlık olarak paylaşılacak. Yaşadıkları yerlerdeki korona virüs vaka sayısını merak edenler açıklanan 7 günlük ortalama vaka sayısı ile bilgilenebilecek.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, “Son basın toplantımızda illerimizdeki vaka sayısını paylaşacağımızı belirtmiştim. Bundan sonra her hafta başında 7 günün vaka sayısını ilan edeceğiz. Yerinde karar dönemindeyiz” dedi.  Sağlık Bakanı Bakan Koca il il vaka sayılarını açıkladı. Yayınlanan tabloya göre son bir haftada her 100 bin kişide kaç kişinin coronavirüse yakalandığı il il açıklandı. Buna göre Tekirdağ’da 7 günlük koronavirüs vaka oranı her 100 bin kişide 55,37 olarak açıklandı.

Yerinde karar dönemi ile illerin 7 günlük (haftalık) koronavirüs vaka ortalaması verilecek. Sağlık Bakanlığı, Kovid-19’la ilgili “https://covid19.saglik.gov.tr/” adresinde paylaşılacak. Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER