WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Kadın kollarında yeni yapılanma

Kadın kollarında yeni yapılanma
Bu haber 17 Ekim 2020 - 14:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Erdoğan Köşdere, Habertrak Gazetesi’ni ziyaret ederek gazetenin kuruluşunun 14. Kuruluş yıldönümünü kutladı. İlçe kadın kolları başkanlarındaki değişimi aktaran İl Kadın Kolları Başkanı Köşdere; “Çerkezköy, Hayrabolu, Marmaraeğlisi, Saray ve Şarköy ilçelerimizin kadın kolları başkanlarının atamaları Kadın Kolları Genel Başkanımız Selva Çam tarafından yapıldı. Bu 5 ilçemizin kadın kolları başkanları değişti.” dedi.

Ziyarette İl Kadın Kolları Başkanı Köşdere’ye Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Birim Başkanı Özay Arı, Mali ve İdari İşler Birim Başkanı Şennur Akan da eşlik etti.

KADIN KOLLARINDAN YENİ YAPILANMA

Kadın kollarında ilçe başkanlarının belirlenme aşamasına gelindiğini söyleyen Köşkdere; İlçe kongrelerimiz tamamlanıyor. İlçe kongrelerimizin bitmesi ile birlikte il kongremiz yapılacak. Çerkezköy, Hayrabolu, Marmaraeğlisi, Saray ve Şarköy ilçelerimizin kadın kolları başkanlarının atamaları Kadın Kolları Genel Başkanımız Selva Çam tarafından yapıldı. 5 ilçemizin  kadın kolları başkanları değişti. Çarşamba günü 81 il kadın kollarımız ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın toplantısı olacak. Perşembe günü de 81 il kadın kolları başkanları, il başkanları Gençlik Kolları ana kademe üst düzey bir toplantımız olacak. “diyerek sözlerini tamamladı.

Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER