DOLAR 15,5375 % 0.37
EURO 16,2462 % 0.74
GRAM ALTIN 907,59 % 0,64
ÇEYREK A. 1.483,90 % 0,64
BITCOIN 29.818,20 1.5
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°
Google News

Kuaförler gününü kutladı

Son Güncelleme :

13 Mayıs 2022 - 12:58

Kuaförler gününü kutladı

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Dünya Kuaförler Günü nedeniyle, Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası’yla birlikte ilçede faaliyet gösteren, berber, kuaför ve güzellik merkezlerini ziyaret ederek günlerini kutladı, kolaylıklar ve bereketli kazançlar diledi.

Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Gezer ve yönetimi ile ziyaretler gerçekleştiren Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Berber, kuaför ve güzellik merkezlerimiz kendimizi mutlu ve güzel hissetmemizin en önemli sebeplerinden biri. İyi ki varlar. Onlar Keşan’ımızın canlı belleği ve onların ilçede yaşanan her şeyden haberleri olur. 11 Mayıs Dünya Kuaförler Günü nedeniyle Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanımız Mutlu Gezer ve Yönetimi ile şehrimizde bizlere hizmet eden berber, kuaför ve güzellik merkezlerini ziyaret ederek günlerini kutluyor, hayırlı ve bereketli işler diliyoruz. Oda üyelerimiz, yetenek, yaratıcılık ve hizmet konusunda şehrimizde birlik ve beraberlik içerisinde çok güzel işlere imza atıyorlar. Pandemi süreci başta olmak üzere her zaman değerini çok iyi anladığımız oda üyelerimize yaptıkları hizmetler nedeniyle teşekkür ediyoruz.” dedi.

İş yeri ziyaretlerinde esnaflara, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun kaleme aldığı bir mektup ve günün anısına hediye takdiminde bulunuldu.

Oda üyelerine ait esnaf ziyaretlerinden sonra Oda ve Belediye işbirliğinde Enez Yolu Mezarlığı’nda ebediyete intikal eden berber ve kuaförler dualarla anıldı.

Burada yapılan konuşmalarda Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Onursal Başkanı Merhum Osman Kuşçu ve ebediyete intikal eden tüm güzellik merkezi, berber, kuaförler saygıyla yad edildi.

Helvacıoğlu, Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Gezer ve yönetimine bu duyarlı etkinliklerdeki işbirlikleri nedeniyle teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Merkezi