WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Kurban Bayramı’nda durmaksızın çalıştılar

Kurban Bayramı’nda durmaksızın çalıştılar
Bu haber 24 Temmuz 2021 - 13:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TATİLCİLERİN ATIKLARI BİTMEK BİLMEDİ

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi, Süleymanpaşa Kumbağ ve Şarköy sahilleri ziyaretçi akımına uğradı.

Tatilcilerin ardından ise geriye çöpleri kaldı. Tekirdağ Büyük Şehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Çevre ve Deniz Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, tatilcilerden arda kalan çöpleri ve atıkları temizleyerek plajları yeniden kullanıma hazır hale getirdiler.

MARMARAEREĞLİSİ’NDE 80  TON EVSEL ATIK TOPLANDI

Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, Çevre ve Deniz Hizmetleri ekipleri, Kurban Bayramı boyunca yoğun bir çalışma yürüttüler.  Plajlarda çöp ve atık temizliği yapılırken yosun temizliği de ihmal edilmedi.  Yoğun ziyaretçi akımına rağmen, çalışan personeller vatandaşların taktirini kazandı. Özellikle İstanbul’a yakınlığı ile günübirlikçilerin uğrak noktası olan Marmaraereğlisi’nde temizlik çalışmaları yoğunlaştı. Sultanköy, Ereğli merkez ve Yeniçiftlik sahillerinde tatil süresi sürecinde hummalı bir çalışma sürdürüldü. Marmaraereğlisi ilçesinde yaklaşık 80  ton evsel atık Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından toplanıldı. Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER