WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

 “KUYRUKLAR ÜLKESİ HALİNE GELDİK”

 “KUYRUKLAR ÜLKESİ HALİNE GELDİK”
Bu haber 18 Ekim 2021 - 11:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“AKARYAKIT İSTASYONLARINDA ZAM KUYRUĞU”

Cuma günü gece yarısından itibaren uygulanan benzine 40 kuruş, motorine 41 kuruş zam öncesinde akaryakıt istasyonlarında kuyruklar oluştu. Benzinde 17 kuruş, motorinde ise 41 kuruşun tamamı pompaya yansıdı. 

Bazı vatandaşların bidonlara benzin doldurduğu görüldü. Zammın uygulamaya geçmesine saatler kala birçok ilde olduğu gibi Tekirdağ’da da akaryakıt istasyonlarında kuyruklar oluştu.

CHP Tekirdağ Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Cuma gecesi benzinliklerde yaşanan akaryakıt kuyruklarını eleştirdi. Akaryakıt kuyruklarını konusunda hükümeti sert bir dille eleştiren Öztrak; “Hükümet vatandaşlarımızı iş kuyrukları, yardım kuyrukları. Şimdi de zam öncesi benzin, mazot kuyruğuyla tanıştırdı. Bu ucube vesayet rejimiyle ülkemiz, kuyruklar ülkesi haline geldi.” diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, kuyruklar ülkesi haline gelindiğini dile getirerek; “Hükümet vatandaşlarımızı; kış günü ucuz patates, soğan kuyruğuyla,  salgında gasilhane kuyruğuyla, üç kuruş ucuz olsun diye halk ekmek kuyruğuyla, mahalleler boyu uzanan kömür kuyruğuyla tanıştırmıştı. İş kuyrukları, yardım kuyrukları da cabası şimdi de zam öncesi benzin, mazot kuyruğuyla tanıştırdı. Bu ucube vesayet rejimiyle ülkemiz, kuyruklar ülkesi haline geldi. “şeklinde konuştu. Habertrak/Serhat Yeşilipek

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER