WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Kuyumculukta marka

Kuyumculukta marka
Bu haber 02 Haziran 2021 - 16:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesinde hizmet veren İnci Kuyumculuk’un ikinci şubesinin açılışı gerçekleştirildi. İş yeri sahipleri Ahmet Onur Erdoğan ve Hüseyin Kenar, yeni iş yerlerinin açılışına gelen davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Kuyumculuk sektöründe Tekirdağ’da markalaşan İnci Kuyumculuk’un ikinci şubesinin açılışına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Köşkdere ile çok sayıda davetli katıldı.

Güler yüzlü çalışanları ile ikinci şubesi açılan İnci Kuyumculuk’un Tekirdağ’a hayırlı olmasını dileyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Gerçekten çalışkan, işyerini en erken açan işletmelerimizden bir tanesi. Hükümet Caddemiz giderek daha da canlanıyor. Ben böyle güzel bir işletmeyi açan değerli esnaflarımıza işlerinde başarılar diliyorum. “dedi

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan; “Tekirdağ’ımız hızla gelişiyor. Yeni işletmelerimiz açılıyor. İnşallah yeni dönemde maskelerden kurtulacağımız zamanlar da yaklaşıyor. Ticaret anlamında da potansiyeli yüksek bir şehrimiz var. İşletmemizin hayırlı olmasını diliyorum. “diye konuştu. Açılış sonrası katılımcılarda ikramlarda bulunuldu. Açılışa çok sayıda kişi de çelenk ve çiçek gönderdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER