WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Mahallelerdeki projeler anlatıldı

Mahallelerdeki projeler anlatıldı
Bu haber 17 Ekim 2020 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Malkara Kent Konseyi bünyesinde Vakıfiğdemir, Dereköy, Deliller, Ballısüle, Sırtbey ve Müstecep Mahallelerinden oluşturulan çalışma grubu toplantısı, Vakıfiğdemir Mahallesinde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen çalışma grubu toplantısına; Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Başkütük, Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Özer,  Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Vakıfiğdemir Mahalle Muhtarı Talat Kaya, Dereköy Mahalle Muhtarı Adil İnan, Deliller Mahalle Muhtarı Hüseyin Özgür, Ballısüle Mahalle Muhtarı Nedim Kolburan, Sırtbey Mahalle Muhtarı Özcan Melek ve Müstecep Mahalle Muhtarı İrfan Özer katıldı.

Vakıfiğdemir, Dereköy, Deliller, Ballısüle, Sırtbey ve Müstecep mahallelerinden oluşturulan Doğu Mahalleleri Çalışma Grubu üyeleri, Malkara Kent Konseyi koordinasyonunda mahallelerinin ve bölgenin ortak problemleri ve yapılabilecek projeler hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Doğu Mahalleleri Çalışma Grubu başkanlığına İrfan Özer, Başkan Yardımcılığına Hüseyin Özgür ve Sekreterliğe Talat Kaya seçildiler.

Örgütlenmenin ve birlikte hareket etmenin önemini vurgulandığı çalışma grubu toplantısı, katılımcıların iyi dilekleri temennisiyle son buldu. Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER