WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Mahallelerin sorunları masaya yatırıldı

Mahallelerin sorunları masaya yatırıldı
Bu haber 05 Mart 2021 - 16:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Tarım İl Müdürü Oktay Öcal, Süleymanpaşa Tarım İlçe Müdürü Ufuk İşcan, Bitkisel Üretim Şube Müdürü Abdurrahman Erdoğan, Ziraat Bankası Hürriyet Mahallesi Şube Müdürü Tayfun Coşar, Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Sadık ile mahallelerin tarım ile ilgili belirli sorunlarını tartışmak için bir araya geldiler.

Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği’nde gerçekleştirilen toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Mahalle muhtarlarının sorunlarının da tartışıldığı programda mahallelerin tarım ile ilgili istekleri masaya yatırıldı.

Dernek başkanı Mahir Sadık, “Bu tür toplantıları zaman zaman yapıyoruz. Pandemi sürecinde sınırlı tuttuğumuz toplantılara, önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Farklı yöneticilerimize, muhtarlarımızın, mahallelerimizin sorunları ile ilgili bilgiler veriyoruz. Sorunlarımızı çözüme kavuşturabilmek için yapabileceklerimizi tartışıyoruz.” İfadelerini kaydetti.

73 mahalle muhtarına yeni beş mahallenin ilave olacağını belirten Başkan Sadık, “Yeni seçilecek muhtar arkadaşlara şimdiden görevlerinde başarılar diliyorum.” Diye konuştu.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER