WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

MALKARA BELEDİYESİ MART AYI TOPLANTISI

MALKARA BELEDİYESİ MART AYI TOPLANTISI
Bu haber 06 Mart 2021 - 14:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 2 Mart 2021 Salı günü saat 15.00’de Mart Ayı Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediye Düğün Salonunda Malkara Belediye Meclis Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.

Mart Ayı Meclis Toplantısı; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulmasının ardından Belediye Düğün Salonunda açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başladı.

Toplantıya maske ile gelen meclis üyelerinin ateşleri ölçülürken, Meclis Toplantısı sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirildi.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Kırsal Mahalle Tespiti hakkındaki İmar Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan Eken Kışlası Yükseklik Belirlenmesi hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan Başar Kışlası Yükseklik Belirlenmesi hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. maddesinde yer alan Izgar Mahallesi 487 Parsel hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. maddesinde yer alan Izgar Mahallesi 1258 Parsel hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 6. maddesinde yer alan 346 ada 64 parsel Plan Değişikliği hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 7. maddesinde yer alan Sanemgül Turizm Otelcilik Şirketi hakkında İçkili Yer Bölgesi Tespit Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER