WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

MHP’den askıda ekmek çağrısı

MHP’den askıda ekmek çağrısı
Bu haber 23 Ekim 2020 - 15:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı askıda ekmek kampanyası çağrısına Tekirdağ’dan destek istedi.

MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Tekirdağ İl ve İlçe teşkilatlarının askıda ekmek kampanyasına katıldığını ve yardımlaşmayı tüm ile yaymayı hedeflediklerini belirtti.

AKIDA EKMEK KAMPANYASINA DESTEK BÜYÜYOR

Askıda ekmek kampanyasının birlik ve beraberliği pekiştireceğini vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” çağrısına Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ il ve İlçe teşkilatları olarak bizlerde katılıyoruz. Askıda ekmek, asil ve âlicenap ecdadımızın yüzlerce yıllık tesanüt geleneğinin bugüne yansımasıdır. Yaralamadan yardım etme, incitmeden paylaşma inceliğinin muazzam bir tezahürüdür.

Bu nedenle tüm teşkilat mensuplarımızı, üyelerimizi ve saygıdeğer Tekirdağlı hemşehrilerimizi bu çağrı altında birlik ve beraberliğe davet ediyorum. “diyerek sözlerini tamamladı. Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER