WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

MİLLET BAHÇESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

MİLLET BAHÇESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Bu haber 13 Ekim 2021 - 14:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Habertrak/Serhat Yeşilipek

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesinde yapılması planlanan Millet Bahçesi projesi için ihaleye çıkılıyor. Süleymanpaşa ilçesi Altınova Mahallesi, askeri alan (helikopter pisti alanı) bölgesinde yapılacak Millet Bahçesi sosyal donatı alanlarının yapımı, altyapı ve çevre düzenlemesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından ihale açıldı.

 

Yapılacak ihaleyle, 1.470,20 metrekare inşaat alanına sahip hafif çelik konstrüksiyon sistemiyle millet kıraathanesi, mescit, büfe, wc ve su deposu inşaatı ile 68.295,32 metrekare millet bahçesi genel altyapı işleri ve rekreasyon alanları yapılacak.

Millet Bahçesi yapımı yer tesliminden itibaren 360 gün içinde tamamlanacak. İhaleye son teklif teslim

etme tarihi 27.10.2021 olarak belirlendi. Proje kapsamında yer teslimi yapılarak 10 gün içinde işe başlanılacak. İhale kapsamında ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecekler. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 150 takvim günü olarak belirlendi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER