WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Muhteşem final

Bu biyografi 02 Mart 2017 - 17:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Muhteşem final

 

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Sanat Müziği Topluluğu,  Edirne Belediye Başkanlığı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında müzikseverlerle buluştu. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İzmir Marşı’nı koro ile birlikte seslendirdi.

Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun konseri, Şef Özgen Kıskaç yönetiminde ETSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Türk sanat müziğinin en güzel şarkıların seslendirildiği geceye Edirneliler büyük ilgi gösterdi. Geceye katılanlar, solistlerin söylediği şarkılara büyük bir coşkuyla eşlik etti.

Şef Özgen Kıskaç’a ve Türk Sanat Müziği Topluluğu’na verdikleri konserden dolayı teşekkür eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bizleri her zaman olduğu gibi yine olağanüstü bir konserle buluşturdunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Ama konserin finalini gerçekleştirmedik. Bence Edirne’de de çiçekler açmalı” dedi.

Bunun üzerine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İzmir Marşı’nı koro ile birlikte seslendirdi. Seyircilerin eşlik ettiği İzmir Marşı, salonda büyük bir coşku yarattı. Habertrak/Zekiye Türkkan

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER