WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Nişancı’dan Yüksel’e eleştirel sözler

Nişancı’dan Yüksel’e eleştirel sözler
Bu haber 13 Ocak 2021 - 12:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in halka verdiği bir çok sözü yerine getirmediğini söyledi.

10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, Habertrak Gazetesi’ni ziyaret etti.

Çalışanların ve Habertrak Gazetesi imtiyaz sahibi Cenap Kürümoğlu’nun Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan İl Başkanı Nişancı, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i eleştirdi

Belediye başkanının yaptığı işlerle halkın gözüne girmesi gerektiğini dile getiren Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı; “Ben Cüneyt Yüksel’in megaloman olduğunu düşünüyorum. Kendine aşık olduğunu düşünüyorum. Bir temizlik işçisinin göğsüne bile kendi resmini koyan ancak megaloman olur. “diye konuştu.

“SELEB’İN S’Sİ BİLE ORTADA YOK”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in vadettiği projeleri gerçekleştirmekten uzak olduğunu dile getiren İl Başkanı Nişancı; “SELEP nerede. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in vaatlerinden bir tanesi. 11 bin insanımıza iş imkanı sağlanacaktı. SELEP’İN s’si bile ortada yok. Süleymanpaşa’dan başka ilçelere uyuyarak insanlar işe gitmeyecek demişti. “ifadelerini kulandı.

“VATANDAŞIN GÖZÜNE TABELALARLA GİRİLMEZ”

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in sadece reklam yaptığını belirten İl Başkanı Nişancı; “Altyapısı yapılmadan bir sürü yere asfalt atıldı. Kar yağdığında bu yollar mahvolacak. Şansına da kar yağmıyor. Sadece sosyal medyada başarılı olan bir ilçe belediye başkanımız var. Ben Cüneyt Yüksel’in megaloman olduğunu düşünüyorum. Kendine aşık olduğunu düşünüyorum. Bir temizlik işçisinin göğsüne bile kendi resmini koyan ancak megaloman olur. Belediye başkanının yaptığı işlerle vatandaşın gözüne girmesi lazım. Vatandaşın gözüne tabelalarla girilmez. Yeni şehir hastanesinin oraya bir sürü tabela konulmuş. Sanki hastaneyi Cüneyt Yüksel yapmış gibi. En görülen yerlerde tabelalar dolu. “şeklinde konuştu.

“İŞÇİ ÇIKARTILMASININ GEREKÇESİ NEDİR?”

Süleymanpaşa Belediyesi’nde pandemi sürecinde işçi çıkartıldığını ifade eden Nişancı; “En önemli şey Cumhurbaşkanın açıkladığı pandemi sürecinde işçiler çıkarılmayacak dendi. Süleymanpaşa Belediyesi bu ay onlarca işçi çıkardı. Büyükşehir çıkarınca kıyamet kopuyor. Pandemi sürecinde sözleşmeleri biten sadece Süleymanpaşa Belediyesi’nin işçileri mi var? 18 kişi park bahçelerden, 4 tane sözleşmeli memur, 27 tane de temizlik işçisi işten çıkartıldı. Sözleşmeleri bittiyse yenilenir. Pandemi döneminde işçi çıkartılmasının gerekçesi nedir?” diyerek sözlerini tamamladı. Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER