WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Öğrencilere çorba ikramı yapıldı

Öğrencilere çorba ikramı yapıldı
Bu haber 13 Ekim 2021 - 10:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trakya Üniversitesi, öğrenci dostu uygulamalarına ara vermeden devam ediyor. Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri ve bütçelerine katkıda bulunmak amacıyla çorba ikramına başladı.

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, çorba ikramı hizmeti ile öğrencilerine ders öncesi sıcak bir mola verdiriyor. Sabah erken saatlerde okula gelen öğrenciler, okul yönetimi tarafından ikram edilen çorbalardan içerek sınıflarına geçiyor.

Trakya Üniversitesi’nde yüz yüze eğitime geçilmesinin ardından öğrencilerin gelişiyle birlikte yeniden sıcak çorba ikramına başlandı. Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri, ikram edilen çorbayla güne sıcak ve zinde bir başlangıç yapıyor.

“HER ÇARŞAMBA VERİLİYOR”

Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun girişindeki standa gelen öğrenciler, sıcak bir ikramla karşılanıyor. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu önünde her hafta Çarşamba günü sabah saat 09.00’da öğrencilere çorba ikramı gerçekleştirilecek. Öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılanan hizmetin, eğitim yılının sonuna kadar sürdürülmesi planlanıyor.

Etkinliğin ilk gününde derse gelen öğrenciler, okul girişinde Trakya usulü tarhana çorbasıyla karşılandı. “Sıcak Karşılama” adı verilen etkinliğe, Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Hatipler’in yanı sıra akademik ve idari personel katıldı. Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER