WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Okul yönetiminden sağlıkçılara tam destek

Okul yönetiminden sağlıkçılara tam destek
Bu haber 11 Ocak 2021 - 12:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa İlçesinde filyasyon ekiplerinde görev alan sağlıkçılar, Süleymanpaşa Ebru Naim Fen Lisesi pansiyonunda konaklıyorlar. Süleymanpaşa Ebru Naim Fen Lisesi okul yönetimi pansiyonunu sağlıkçıların kullanımına açtı.

İlçelerden gelen ve filyasyon ekibinde farklı görevleri olan bay – bayan 29 sağlıkçıya Süleymanpaşa Ebru Naim Fen Lisesi okul yönetimi her türlü desteği sunarak destek oluyorlar.

Koronavirüs sürecinde büyük bir özveriyle filyasyon ekiplerinde görev yapan sağlıkçılar, okul pansiyonunda herkesten izole şekilde tek kişilik odalarda konaklıyorlar. Tek kişilik konforlu odalarda, klima, tv. Ve her türlü hijyen ortamları da sağlanmış durumda.

OKUL YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİLER

Kendilerine sağlanan imkanlardan dolayı teşekkürlerini ileten sağlıkçılar; “Bizlere bu imkanları sağlayarak zor günlerde yanımızda olan Süleymanpaşa Ebru Naim Fen Lisesi Okul Müdürü Muhsin Şen ve personellerine teşekkür ederiz. “dediler.

Halkın sağlığı için çalışan tüm sağlıkçıların yanlarında olduklarını belirten okul yönetimi de; “Sağlıkçılara ne kadar hizmet etsek azdır. Onlar bu zor günlerde büyük bir özveriyle çalışıyorlar.” dediler. Habertrak/Nijat Ayvaz

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER