WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

On parti bir araya geldi

On parti bir araya geldi
Bu haber 15 Ocak 2021 - 11:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Süleymanpaşa için verdiği Kentsel Dönüşüm müjdeleri sonrasında, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hemen işe koyularak çalışmalara başladı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ’da bulunan tüm siyasi parti il ve ilçe başkanları ile bir araya gelerek depremsellik ve kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bir brifing verdi.

Siyasi parti temsilcilerinin de görüşlerini sunduğu toplantı; Süleymanpaşa Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşti. Tüm siyasi partilerin il ve ilçe başkanları kentsel dönüşüm hakkında fikirlerini bildirdiler.

“ŞEHRİMİZİ HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

Toplantıya katılan tüm parti temsilcilerine teşekkür eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; ”Süleymanpaşamızda gerçekleştireceğimiz Kentsel Dönüşüm projemizin detaylarını, siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanlarıyla değerlendirdik. Belediyemizde ağırladığımız, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Sn. Mestan Özcan, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Sezayi Çetin, CHP Tekirdağ İl Başkanı Sn. Zeynel Saygın, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Aycan Gündüz, MHP Tekirdağ İl Başkanı Sn. İlker Yücel, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Hüseyin Üretürk, İyi Parti Tekirdağ İl Başkanı Sn. Sertaç Alkaya, İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Ali Darıcı, Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanı Sn. Feti Pehlivan, Saadet Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Cemal Açıkgöz, Demokrat Parti Tekirdağ İl Başkanı Sn. Süleyman Miran, Demokrat Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Zafer İnandılar, DSP Tekirdağ İl Başkanı Sn. Mehmet Yaman, DSP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Osman Çınar, Büyük Birlik Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı ve İl Başkan Vekili Sn. Bahri Demir, Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Sn. Recep Nişancı, Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Hüseyin Ün, Deva Partisi Tekirdağ İl Başkanı Sn. Hasan Çebi ve Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Şerife Türüdü’ye, şehrimizin depremselliği ve risk potansiyeline ilişkin bilgi vererek, yürüttüğümüz çalışmaların sunumunu yaptık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz kıymetli başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, değerli görüşleri ve katılımlarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.” diye konuştu. Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER