WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

“Salgının etkileri Tekirdağ’a sıçrayabilir”

“Salgının etkileri Tekirdağ’a sıçrayabilir”
Bu haber 04 Mayıs 2021 - 10:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,İstanbul’dan sahillere akın edilen bir sürece girildiğine vurgu yaparak; “COVİD-19 salgınının etkileri, Tekirdağ’a sıçrayabilir.Tekirdağ’ı tehlikeli bir süreç bekliyor.”dedi.

KIYILARI İSTANBULLULAR DOLDURDU”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belediye başkanlarıyla yaptığı online toplantıda konuşan Albayrak,onbinlerce İstanbullu Tekirdağ sahillerine akın etti. Sahillerimiz neredeyse doldu.Sultangazi,Marmaraereğlisi,Süleymanpaşa,KumbağMahallesi ve Şarköy kıyıları İstanbullu konuklarımız tarafından dolduruldu. Bu beraberinde birçok sorunu da Tekirdağ’a taşıdı.”değerlendirmesinde bulundu.

VAR:“TARİHİ BİR KALABALIK YAŞIYORUZ”

Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var ise Şarköy’de tarihi bir kalabalığın görüldüğüne işaret ederek, ”Bu tarihlerde ilk kez Şarköy, bu kalabalıkla karşı karşıya.On binlerce konuğumuz oldu.30 Bin olan nüfusumuz,100 bini geçti.Ancak Şarköy’ün Doğalgaz ve Elektrik direklerinin yeraltına alınmasıyla bozulan yollarımızı sıfırdan imal etmeye devam ediyoruz.Yoğun bir çalışma temposundayız.”ifadelerine yer verdi. Habertrak/Cenap Kürümoğlu

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER