WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Şehit Aileleri ve Gaziler unutulmuyor

Şehit Aileleri ve Gaziler unutulmuyor
Bu haber 05 Mart 2021 - 10:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Osman Bilgin, Eşi İlknur Bilgin Hanımefendi ile birlikte Lüleburgaz’da ziyaret ettiler.

Şehit Aileleri ve Gaziler ile bir araya gelen Vali Osman Bilgin, Eşi İlknur Bilgin Hanımefendi ile birlikte, Lüleburgaz ilçe ziyareti kapsamında ilk olarak, 1996 yılında vatani görevini yaptığı Van’ın Başkale ilçesindeki birliğinde arkadaşının tüfeğinden çıkan kurşunla şehit olan Er Tarık Komonovalı’nın emaneti olan ailesini Turgutbey Köyü’ndeki ikametinde ziyaret ettiler. Şehidin ailesi ile hasbihal ederek isteklerini dinlediler.

Şehit ailemizin ziyaretinin ardından Vali Bilgin, Eşi İlknur Bilgin Hanımefendi ile birlikte Lüleburgaz ilçesinde ikamet eden Koç ailesini ziyaret ederek, ailenin eğitimine devam eden çocuklarına hediyeler verdiler. Ailemiz ile hasbihal ederek, isteklerini dinlediler.

Ardından İçişleri Bakanlığı’nın turuncu ofis projesi kapsamında, yenilenerek hizmete giren Lüleburgaz ilçe nüfus müdürlüğünüzü ziyaret ettiler.

Vali Bilgin ve Hanımefendi, turuncu ofis projesi kapsamında, yenilenerek hizmete giren Lüleburgaz ilçe nüfus müdürlüğümüze işlem yaptırmak üzere gelen vatandaşlarımızla sohbet ederek memnuniyet analizinde bulundular.

Vali Bilgin gerçekleşen ziyarette yaptığı açıklamada, “İçişleri Bakanlığımızın turuncu ofis projesi kapsamında İlimizde yapımı devam eden merkez ve 6 ilçe Nüfus Müdürlüklerimizin turuncu ofis projesi dönüşümleri en kısa sürede tamamlanarak, vatandaşlarımızın nezih ve ferah bir ortamda, teknolojinin son imkânlarını kullanarak hızlı ve kaliteli hizmete erişmeleri sağlanacaktır” dedi.

Nüfus Müdürlüğü ziyaretinin ardından Vali Bilgin, Lüleburgaz Kaymakamlığı Açık Kapı Şube Bürosu ve Tapu Müdürlüğünü de ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. İşlem yaptırmak üzere gelen vatandaşlarla sohbet ederek memnuniyet analizinde bulundu. Kaymakamlık hizmet birimleri ziyareti ve incelemeleri sonrası Lüleburgaz ilçe ziyareti sona erdi.

Vali Bilgin ve Eşi İlknur Bilgin Hanımefendi tarafından Lüleburgaz’da gerçekleştirilen ziyaretlerde, Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce, eşi ve kamu kurum müdürleri hazır bulundular.

Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER