WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Slogan yarışması başlatıldı

Slogan yarışması başlatıldı
Bu haber 18 Ekim 2021 - 11:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Lüleburgaz Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü 2022 yılında kutlanacak Göç Yılı için slogan yarışması başlattı.

“2022 Göç Yılı’nı Sen Anlat” konusuyla başlayan, 9 yaş üzeri herkesin katılabileceği yarışma 28 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek. Yedi kişilik seçici kurulun belirleyeceği slogan yarışmasında birinciye laptop, ikinci ve üçüncüye tablet hediye edilecek. Başvurular sloganyarismasi@luleburgaz.bel.tr adresine e posta yoluyla, Lüleburgaz Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bizzat başvurarak ya da faks yoluyla yapılabilecek.

Lüleburgaz Belediyesi, belediye meclisinin aldığı kararla ilan ettiği 2022 Göç Yılı’nın sloganını belirlemek için “2022 Göç Yılı’nı Sen Anlat” isimli slogan yarışması başlattı. Slogan yarışması için başvurular 28 Ekim tarihine kadar yapılabilecek. Seçici kurulun 15 Kasım tarihinde açıklayacağı slogan yarışmasının kazananları Lüleburgaz Belediyesi sosyal medya hesapları ve kurumsal internet sitesi üzerinden duyurulacak.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL!

9 yaş üzeri herkesin katılabileceği slogan yarışmasında bütün bir yıl boyunca kullanılacak sloganları seçilen ilk 3 kişiye ödüller verilecek. Bu kapsamda birinciye laptop, ikinciye ve üçüncüye de tablet hediye edilecek.

SONUÇLAR 15 KASIM’DA AÇIKLANACAK

Seçici kurulun 11-12 Kasım’da değerlendirme toplantısı gerçekleştireceği slogan yarışmasının kazananları ise 15 Kasım 2021 tarihinde duyurulacak. Kazananlar Lüleburgaz Belediyesi sosyal medya hesapları ile kurumsal internet sitesinden paylaşılacak.

Katılım koşulları;

“Slogan yarışmasına katılım koşulları ise şöyle;

– Yarışma ulusal ve tek kademeli olup, 9 yaş ve üzeri herkese açıktır.

– Yarışmaya her katılımcı en fazla 3 adet sloganla katılabilir.

– Yarışmaya katılacak katılımcının sloganı ile birlikte adı-soyadı, yarışma için katılımcı tarafından belirlenmiş olan rumuz,  T.C.  kimlik numarası,  açık adresi, telefon numarası ve varsa e-posta adresi ve velinin imzasının bulunduğu katılım formunu iletmesi gerekmektedir. Katılım Formu Şartname eklerinde yer almaktadır.

– Yarışma ile ilgili başvurular adrese posta, faks yolu ile veya iletişim kısmında bilgisi verilen e-posta adresine ya da elden Lüleburgaz Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne yapılacak.” Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER