WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

ŞUBE MÜDÜRLERİNDEN MADALYA YAĞMURU

ŞUBE MÜDÜRLERİNDEN MADALYA YAĞMURU
Bu haber 04 Mart 2021 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Abdullah Yılmaz ve Okul Sporları Şube Müdürü Adem Hiçyılmaz “Atletizm Masterlar Türkiye Salon Şampiyonası”nda kendi yaş grupları içerisinde mücadele vererek derecelerle kürsüde yer almayı başardı.

Tekirdağ’dan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm takımı olarak katılan şube müdürleri Tekirdağ’a madalyalarla döndü. Şampiyonaya 12 ilden; ferdi ve kulüp olarak 159 sporcu katılarak mücadele verdi.

159 SPORCU MÜCADELE VERDİ

27-28 Şubat 2021 tarihleri arasında Türkiye Atletizm Federasyonunun faaliyet programında yer alan  “Atletizm Masterlar Türkiye Salon Şampiyonası”  İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Şampiyonaya 12 ilden ferdi ve kulüp olarak 159 sporcu katılarak mücadele verdi.

Tekirdağ’dan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm takımı olarak katılan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Abdullah Yılmaz, Okul Sporları Şube Müdürü Adem Hiçyılmaz kendi yaş grupları içerisinde mücadele vererek derecelerle kürsüde yer almayı başardı.

Spor Şube Müdürü Abdullah Yılmaz, M40 kategorisinde Üç Adım Atlama Türkiye 1.’liği, Gülle Atma Türkiye 2.’liği,  Uzun Atlama Türkiye 2.’liğ elde ederken, Okul Sporları Şube Müdürü Adem Hiçyılmaz M35 kategorisinde Gülle Atma Türkiye 1.’liği, Yüksek Atlama Türkiye 2.’liği, Üç Adım Atlama Türkiye 3.’lüğünü elde etti.

BAŞKAN CÜNEYT YÜKSEL VE İL MÜDÜRÜ AHMET ÜZGÜN’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Tekirdağ’da madalyalarla dönen Şube Müdürleri, Türkiye Masterler Salon Atletizm Şampiyonası’ndaki destekleri için Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün’e ve Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne teşekkür ettiler.

Şampiyona sonrası Şube Müdürleri makamında ağırlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, kendilerini başarılarından dolayı tebrik etti.

Haber Merkezi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER