WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Tekira’dan aldatıcı reklam

Tekira’dan aldatıcı reklam
Bu haber 20 Ekim 2020 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekira AVM “150 TL Harca 50 TL Kazan, Harcadıkça Kazandıran Alışveriş Tekira’da” isimli kampanyasıyla, vatandaşlardan tepki çekti. Kampanyaya istinaden Tekira AVM’yi tercih eden vatandaşlar, kampanya panosunun altında yer alan, küçük harflerle yazılan o yazıyı görünce şaşkınlığa uğradı.

Süleymanpaşa Köprübaşı Mevkii’nde bulunan Tekira AVM, hafta sonu bir kampanya başlattı ve Tekira AVM’nin sisteminde kayıtlı müşterilere hafta sonu bir mesaj gönderildi. Atılan mesaja güvenip Tekira’yı tercih edenler yanıldı. Tekira AVM tarafından müşterilere gönderilen ve “17-23 Ekim’de 12.00-20.00 arasında, tek seferde 150 TL’ye 50 TL hediye çeki fırsatını kaçırma” ifadeleri kaydedilen mesajın ardından Tekira’ya akın eden vatandaşlar şaşırdı. Tekira’nın girişinde bulunan panoda söz konusu reklamın altında neredeyse görülmeyecek kadar küçük harflerle şu not yer alıyordu: “Kampanya günde ilk 38 kişiyle, toplamda 266 kişiyle sınırlıdır.”

Kampanyada 150 TL’lik alışveriş yapanların 50 TL kazanacağı kaydedilmesine rağmen, kampanyanın panosunda küçük harflerle yalnızca ilk 38 kişinin bu kampanyadan yararlanabileceği ve 266 kişi ile sınırlı tutulacağı notunun yazıldığı görüldü.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER