WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

“TÜRKİYE’YE ÜRETİM YAPIYORUZ”

“TÜRKİYE’YE ÜRETİM YAPIYORUZ”
Bu haber 25 Kasım 2021 - 14:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde faaliyet gösteren Tek Palet A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Yalçın, Türkiye’nin devlerinin alt yapısını oluşturduklarını belirterek.”Tomruğa can, ekonomiye kan veriyoruz.” dedi.

Yalçın, toplam 8 bin metrekarelik alanda Trakya’nın en büyük tesislerinde palet ürettiklerini ifade ederek,”ağaç kokusu beynimize işlemiş. 1944’ten bu yana ağaca şekil veriyoruz. Bu bize mutluluk ve huzur veriyor.” sözlerine yer verdi.

TOMRUĞA CAN VERİYORUZ

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesi’nde faaliyet gösteren Tek Palet A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Yalçın, ağaç kokusu bizi dededen toruna etkiledi. Dedem Hüseyin Yalçın, Babam Hüseyin Avni Yalçın ile süren ve 1944 yılında başlayan ağaca şekil verme çalışmalarımız sürüyor.Şu anda da ağaçtan palet üretiyoruz. Kısacası tomruğa can,ekonomiye kan  veriyoruz.”dedi.

8 BİN METREKARELİK ALANDA ÜRETİM…

Trakya’nın en büyük palet fabrikasının Tekirdağ’da bulunmasından gurur duyduklarını belirten Yalçın,”yaklaşık 3 bin metrekare kapalı,5 bin metrekare açık alanda en kaliteli üretimi gerçekleştiriyoruz.Tedarikçilerimizle birlikte 90 kişiye de istihdam sağlıyoruz.Bu bize mutluluk ve huzur veriyor.”diye konuştu

AĞAÇ KOKUSU BEYNİMİZE İŞLEMİŞ

“Bir kere ağaç kokusu beynimize işlemiş.Bu işten vazgeçemiyoruz.”ifadelerine yer veren Yalçın,”Türkiye’ye palet satıyoruz.Bunların içinde Coca kola,Trakya Cam,Paşabahce Cam,Hema Endüstri ve Tuğla Fabrikaları gibi büyük firmalar bulunuyor.Üretim yapan seramik,gıda,Cam,mermer,makine gibi tüm sektörlerde varız.Kısacası alt yapıyı biz oluşturuyoruz.”değerlendirmesinde bulundu. Habertrak/Salih Aydın

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER