WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Ülkü Ocakları farkındalık yarattı

Ülkü Ocakları farkındalık yarattı
Bu haber 20 Ekim 2020 - 11:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çağrısı üzerine ülke geneline yayılan askıda ekmek kampanyasına Tekirdağ’da yaşayan vatandaşlar da destek oldular.  Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, önderliğinde tüm ülkü ocakları askıda ekmek kampanyasına destek oldular.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin askıda ekmek çağrısını aktaran Ülkü Ocakları İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu; “Ülkü ocakları olarak fırınlardan ekmek alarak ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırılması için fırınlara emanet ederek askıya bıraktık. Tüm il ve ilçe ülkü ocaklarımız olarak askıda ekmek kampanyasını destekliyoruz. Durumu olan tüm vatandaşlarımızın da yardımlaşmayı arttırmak amacıyla askıda ekmek kampanyasına destek olmasını bekliyoruz. “dedi.

Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu’nun ardından tüm ilçe ülkü ocakları da askıda ekmek kampanyasına destek oldular. Tekirdağ’da çok sayıda vatandaş ta MHP lideri Devlet Bahçeli32nin çağrısıyla askıda ekmek kampanyasına destek olduğu gözlendi. Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER