WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

UNUTULAN ESNAFA ALBAYRAK’TAN BÜYÜK DESTEK

UNUTULAN ESNAFA ALBAYRAK’TAN BÜYÜK DESTEK
Bu haber 24 Ocak 2021 - 12:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Kahveciler Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf Odası Başkanı Fahrettin Bayar, koronavirüs nedeniyle iş yerleri kapatılan esnafa desteğinden dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti.

ESNAFA 2 BİN TL DESTEK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Kahveciler Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf Odasına kayıtlı koronavirüs sürecinde kapalı olan esnaf ve sanatkara “geçimini yalnız işyerinden sağlayan başka bir geliri olmayan”,  mağdur esnafa “bir kereye mahsus” 2000 TL maddi destek sağladı.

Destek için Başkan Albayrak’a teşekkür eden Tekirdağ Kahveciler Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf Odası Başkanı Fahrettin Bayar, “Büyükşehirin  desteği 22 Ocak itibarı ile ihtiyaç sahibi olan esnafımızın hesaplarına yatmaya başladı. Bu desteğin yapılmasında başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak Başkanımıza,  Sosyal Hizmetler Dairesi başkanımıza, Sosyal Yardımlar Şube Müdürlüğüne, Büyükşehir Belediyesi meclis üyelerine,  emeği geçen tüm personeline; odamıza kayıtlı kapalı ve mağdur olan esnafım adına yönetim,denetim ve genel Sekreterim adına çok teşekkür ederim. “dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER