WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

YEL İKİ YIL SONRA EŞKİNAT’A ÇAKTI

YEL İKİ YIL SONRA EŞKİNAT’A ÇAKTI
Bu haber 02 Nisan 2021 - 17:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti MKYK üyesi Mustafa Yel, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak Gündoğdu-Turgut Mahallesi’ne kazandırılan, Nurettin Ekmekçioğlu Çok Amaçlı Spor Tesisi açılışına katıldı.

Burada yaptığı konuşmasında CHPli Süleymanpaşa eski belediye başkanı Ekrem Eşkinat’ı eleştiren Mustafa Yel, Eşkinat’ın heykel belediyeciliğinden öte gitmeyen bir belediyecilik anlayışı benimsediğini kaydetti.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e özellikle Tekirdağ’ın uzun zamandır özlediği hizmet belediyeciliğini getirdiği için teşekkür eden Yel, “Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e teşekkür ediyorum. Tekirdağımız’da uzun yıllardır özlediğimiz gönül belediyeciliğini, hizmet belediyeciliğini bize bir kez daha hatırlattı. Bize; ‘Belediyecilik böyle de olurmuş’ dedirttiler. Bundan önce diğer belediyeleri de biliyoruz. Diğer belediyelerimizin yapmış olduğu çalışmaları da biliyoruz. Heykel belediyeciliğinden öte gitmeyen ve Tekirdağmız’ın böyle Çiflikönü’sü mü varmış? Aydoğdu’su, Çınarlı’sı mı var mış? Bundan dahi haberi olmayan belediye başkanları gördü bu il. Ama şükürler olsun ki Tekirdağlı, hak ettiği hizmetleri almaya başladı.” İfadelerini kaydetti.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER