DOLAR 18,1111 % 0.15
EURO 18,2301 % -0.21
GRAM ALTIN 1.019,52 % -0,20
ÇEYREK A. 1.666,91 % -0,20
BITCOIN 392.396 -8.318
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 28°
Google News

Yüksel; “Tamamen Onların Hatası”

Son Güncelleme :

05 Ağustos 2022 - 10:26

Yüksel; “Tamamen Onların Hatası”

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesindeki Ceyport Limanı deniz dolgusu ve kimyasal tank çiftliği projesine için yapılan plan değişikliğine önceki dönem Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın itiraz etmediği ortaya çıktı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, plan değişikliğine önceki dönem Süleymanpaşa Belediye Başkanının ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin itiraz etmediğini belirterek; “Önceki dönem Süleymanpaşa Belediyesi’nin ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin görmediği, görmezlikten geldiği, tamamen onların hatası olan bir konu.” diye konuştu.

 

Tekirdağ’ın deniz ile bağlantısını kesen Ceyport Limanı deniz dolgusu ve kimyasal tank çiftliği projesi ile ilçeye adeta ihanet ediliyor. Deniz dolgusu devam ederken bu konuda sorumluların kim olduğu ise merak konusu oldu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda konuya açıklık getirdi.

Ceyport Limanı deniz dolgusu ve kimyasal tank çiftliği projesine neden karşı çıkılmadığının sorulması üzerine konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Limanla ilgili benden önceki belediye başkanı döneminde maalesef bir plan değişikliği yapılıyor. Bu değişikliğe karşı ne Süleymanpaşa Belediyesi, ne de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi itirazda bulunmuyor. İtirazda bulunulmayınca dolgu projesi onaylanıyor. Bu tamamen o dönemdeki idarecilerin hatasıyla olan bir konu Önceki dönem Süleymanpaşa Belediyesi’nin ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin görmediği, görmezlikten geldiği. Tamamen onların hatası olan bir konu. “şeklinde konuştu. Habertrak/Serhat Yeşilipek

%d blogcu bunu beğendi: