DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

İYİ Parti 6 yaşında

İYİ Parti’nin 6. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla Süleymanpaşa ilçesinde Atatürk Anıtı önünde kutlama programı düzenlendi.

Kutlama programına İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Murtaza Tiryaki, Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Barış Bilge ile partililer katıldı.

ÇELENK SUNMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

 

Çelenk sunma töreni sonrası yapılan açıklamada; “İYİ Partimizin 6. Yılını kutladığımız bugün  hem milletimizin gönlünde yer etmenin  hem de sıkışan siyaseti açmanın gururu ile huzurunuzda olmaktan mutluluk duyuyoruz.  2017 yılına kadar; kurulan, denenmiş tüm siyasi hareketler  gerek   teşkilatlanma eksikliği,  gerekse  makam  rüşvetleri  ile  iktidar tarafından “bertaraf ” edildi.  Ancak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde partimizin kadroları tüm kısıtlamalara, tehditlere, elektriksiz salonlara , çöp konteynerları  ile  kapatılan yollara aldırış etmeden, inandığı yolda ilerledi ve alışıla gelmiş  iki kutuplu siyaseti  ortadan  kaldırarak,  yeni  bir nefes oldu.  6 yıl içinde gerçekleşen seçimlerde ve siyasetin ana çizgisinde Partimiz,  milletimiz için,  her türlü bedeli ödemeye razı olarak siyaset yapmış, beklentilerini parti menfaatine indirgemeyerek, Türk siyasi tarihinde örneği olmayan fedekarlıklarda bulunmuştur. Doğum günümüzde  milletimiz için siyasetin dengelerini değiştiriyoruz. Vatandaşımızı, ‘’İSTEMESENİZ DE  MECBURSUNUZ’’    zihniyeti ile iki  kutubun  arasına sıkıştıran ucube sisteme baş kaldırıyor,  ‘’MİLLETE RAĞMEN SİYASET YAPILMAZ,  MİLLET İÇİN SİYASET YAPILIR’’  diyerek sorumluluk alıyoruz.  Kurulduğumuz ilk günden bugüne Tekirdağ’lı  hemşehrilerimiz  gerek oylarıyla gerekse duygularıyla yanımızda durdu.  Adettir, doğum günlerinde temiz duygularla dilekler dilenir.  Biz de, doğum günümüzde  hemşehrilerimizden,  baş kaldırımızda,  memleketimiz için halis  niyetler  ile  sadece kendilerine güvenerek çıktığımız, yerel seçim sürecinde yanımızda durmalarını diliyoruz.   İYİ Partimizin 6. Yılı,  yereli yönetecek kadroların vatandaşlarımızla buluştuğu dönem olacak. Kuruluş   yıl dönümümüz münasebeti ile Cumhuriyet rejimini bize armağan eden,     bugün değişim ve gelişim umudunu taşımamızın yegane sebebi,  Ulu  Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyoruz. Kendisine   ve kurucu değerlerine sahip çıkmak için var gücümüzle çalışarak,  ülküsünü temsil edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılında umudumuzu yitirmeyerek ve dumanı tüten yörük  çadırını  güç kabul ederek,  kutsal           emanet olan,  Devletimizin ve Türk  Milletinin  hedefi  olan muasır medeniyetlerin üzerine çıkaracağımızın sözünü, bu vesile ile bir kez  daha, aziz hemşehrilerimize   veriyoruz.” denildi.

Habertrak/Serhat Yeşilipek

 

İYİ Parti’nin 6. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla Süleymanpaşa ilçesinde Atatürk Anıtı önünde kutlama programı düzenlendi. Kutlama programına İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Murtaza Tiryaki, Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Barış Bilge ile partililer katıldı. ÇELENK SUNMA TÖRENİ DÜZENLENDİ   Çelenk sunma töreni sonrası yapılan açıklamada; “İYİ Partimizin 6. Yılını kutladığımız […]

26 Ekim 2023 - 12:23