DOLAR 31,2277 % 0.06
EURO 33,8756 % 0
GRAM ALTIN 2.052,30 % 0,57
ÇEYREK A. 3.355,51 % 0,57
BITCOIN 1.948.388 3.003
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Süleymanpaşa’nın köylerine ulaşım hizmeti

Son Güncelleme :

26 Ekim 2023 - 11:50

Süleymanpaşa’nın köylerine ulaşım hizmeti

 

Vatandaşlara rahat, konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunma adına özellikle kırsal mahallelere ulaşım noktasında çalışmalarına aralıksız devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmetini başlattı.

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TEKULAŞ’a bağlı 40-41-42-43-44-45-46No’lu hatlarda çalışacak şoförleri ilk görevlerine uğurladı. Toplu taşıma araçlarımız her hafta perşembe günü Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat ve güzergâh bilgisine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler.

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu ilçesinin kırsal mahalleleri için hayata geçirdiği toplu taşıma hizmetinin ardından şimdi de Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerine yönelik hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşıladı.

“TOPLU TAŞIMA HATLARIMIZ SÜLEYMANPAŞALI HEMŞERİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

 

Süleymanpaşa kırsal mahallelerine yönelik önemli bir ulaşım hizmetini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza rahat, konforlu ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da bugün itibariyle vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Her hafta Salı günleri Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan 40-41-42-43-44-45-46 No’lu hatlarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. Haber Merkezi

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.