DOLAR 32,5102 % 0.01
EURO 34,6622 % -0.11
GRAM ALTIN 2.432,75 % -2,67
ÇEYREK A. 3.977,55 % -2,67
BITCOIN 66.361,97 2.429
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°

Yol çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

Son Güncelleme :

19 Temmuz 2018 - 14:58

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, bir yandan altyapısı biten mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan asfalt serimi, park iyileştirme ve yol tamir çalışmalarına da devam ediyor.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yol çalışmalarına da ağırlık veren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, asfalt serim çalışmaları başta olmak üzere, altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi bünyesindeki parklarda da gerekli iyileştirme çalışmaları sürüyor.

ASFALT ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Değirmenaltı Mahallesi Adnan Karaevli Caddesi ile Nar Çiçeği Caddesi’nde asfalt serim işlemleri mesai gözetmeksizin çalışan Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa sürede tamamlanarak bu caddeler hizmete sokuldu.

ALTYAPISI BİTEN SOKAK VE CADDELER KİLİT TAŞLA KAPLANIYOR

Ortacami Mahallesi Namık Kemal Caddesi ile Çınarlı Çeşme Sokak, Çınarlı Mahallesi Tolgahan Sokak, Hürriyet Mahallesi Mart Sokak ve Barbaros Mahallesi Camkent Sokak da kilit taş döşenerek vatandaşların kullanımına sunuldu.

SÜLEYMANPAŞA’NIN PARKLARI GÜZELLEŞİYOR

Öte yandan, yol çalışmaları gece gündüz devam ederken, Süleymanpaşa Belediyesi sınırları içinde yer alan park ve yeşil alanların da bakımı ve iyileştirme çalışmaları eş zamanlı olarak yürütülüyor. Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi karşısında yer alan park, iyileştirme çalışmalarının tamamlanması sonrası vatandaşların hizmetine açılırken, Hürriyet Mahallesi Matematik Parkı ve Öğretmenler Parkı da son düzenlemelerle kullanıma açıldı.

YILSONUNA KADAR BİTİRİLMESİ HEDEFLENİYOR

Yol yapım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği ve yılsonuna kadar bitirilmesinin hedeflendiği belirtildi.

Habertrak/Özlem İnan