DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Selanik’te anlamlı konser

‘Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılı’ kapsamında, Selanik Başkonsolosluğu’nun daveti üzerine Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Topluluğu tarafından Selanik Atatürk Evi’nde Türk Müziği Konseri verildi.

Konser öncesi konuşma yapan Türkiye’nin Selanik Başkonsolosu Serkan Gedik ve Konservatuvar Müdürü Doç. Dr. Arda Göksu, anlamlı programın gerçekleşmesindeki destekleri için Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’e, Dışişleri Bakanlığı’na ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği konserde Atatürk’ün sevdiği eserlerden oluşan repertuvar büyük beğeni topladı. Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir kez daha sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıldığı konser, çiçek takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

Haber Merkezi

‘Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılı’ kapsamında, Selanik Başkonsolosluğu’nun daveti üzerine Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Topluluğu tarafından Selanik Atatürk Evi’nde Türk Müziği Konseri verildi. Konser öncesi konuşma yapan Türkiye’nin Selanik Başkonsolosu Serkan Gedik ve Konservatuvar Müdürü Doç. Dr. Arda Göksu, anlamlı programın gerçekleşmesindeki destekleri için Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’e, […]

10 Ekim 2023 - 12:14