DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Albayrak, Artık Veda Turunda

Son Güncelleme :

01 Mart 2024 - 12:14

Albayrak, Artık Veda Turunda

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın görev süresi sona eriyor. Albayrak, ilçe ilçe gezerek veda turlarına başladı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 31 Mart 2014 yılında yapılan Yerel seçimlerde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilmişti.

2019 yılında yapılan Yerel seçimlerinde ise güven tazeleyen, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, görevine 5 yıl daha devam etmişti.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak genel seçimlerinde bu kez CHP Genel Merkezi Kadir Albayrak’ı aday göstermedi yerine bir dönem CHP Tekirdağ Milletvekilliği yapan Candan Yüceer’i aday gösterdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, görevinin son gününde veda turuna çıktı.

Tekirdağ’ı ilçe ilçe gezmeye başlayan Albayrak Süleymanpaşa ilçesine ikamet eden Vatandaşlarla vedalaşarak son olarak sorunlarını dinledi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Veda turu ile ilgili Haber Trak Gazetesine açıklamalarda bulundu.

Albayrak açıklamasında Ramazan ayına kadar tüm ilçeleri ziyaret edeceğini söyledi.

Ziyaretler kapsamında İlçe Kaymakamlıkları, Belediye Başkanlıkları, Sivil Toplum Kuruluşlar ve Vatandaşlar ile birlikte olacağını da ifade eden Albayrak, şunları kaydetti; ”Yaptığım gezilerde 10 yıldır yapmış olduğumuz çalışmaları anlatıyoruz. Vatandaşlarımız hizmetlerimizden memnun. Kurucu belediye Başkanlığı olmak üzere, 2 dönem Tekirdağ’a hizmet ettim. Bu 2 dönemlik süre içinde iyi hizmet yaptığıma inanıyorum. Onun için huzurluyum. Vatandaşlarımızın her yerde bana teveccüh gösteriyor. Kendilerine teşekkür ederim” Habertrak/Zekiye Türkkan